Dávkování

eurocoloid

Koloidní stříbro

Uvedené denní množství rozdělte do 3 dávek a užijte ráno, v poledne a večer. Roztok podržte v ústech alespoň 5 minut a poté jej spolkněte. Nezapomínejte na dostatečný příjem tekutin (2-3 litry denně).

Pokyny k užívání a skladování

Nedoporučuje se osobám s alergií na stříbro. Skladujte v temnu a mimo elektromagnetické pole (lednice, mikrovlnná trouba, reproduktory).

Legislativní omezení

Nejedná se o léčivý přípravek! Legislativa Evropské Unie neumožňuje prodávat koloidní stříbro formou potraviny či potravinového doplňku.

S koloidním stříbrem je nakládáno v souladu s Nařízením Evropského Parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 ze dne 18. prosince 2006 o registraci, hodnocení povolování a omezení chemických látek.

Bezpečnostní list ke stažení zde:

Uživatel proto bere na vědomí, že užívá koloidní stříbro vědom si výše uvedeného a užívá jej tak na vlastní odpovědnost.


Koloidní zlato

20 ml. denně!!!! (ráno na lačno), poté nic nepít a nejíst po dobu cca 30 min.


Pokyny k užívání a skladování

Nedoporučuje se osobám s alergií na zlato. Před použitím řádně protřepejte. Skladujte v temnu a mimo elektromagnetické pole. (lednice, mikrovlnná trouba, reproduktory).

Legislativní omezení

Nejedná se o léčivý přípravek! Legislativa Evropské Unie neumožňuje prodávat koloidní zlato formou potraviny či potravinového doplňku.

S koloidním zlatem je nakládáno v souladu s Nařízením Evropského Parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 ze dne 18. prosince 2006 o registraci, hodnocení povolování a omezení chemických látek.

Bezpečnostní list ke stažení zde:

Uživatel proto bere na vědomí, že užívá koloidní zlato vědom si výše uvedeného a užívá jej tak na vlastní odpovědnost.